HAYDİ BU SİZİN EN İYİ
KONAKLAMANIZ OLSUN

ÜCRETSİZ KABLOSUZ İNTERNET KAZANIN*

PUANLAR VE ÖDÜLLER KAZANIN

ŞİMDİ KAYDOLUN

*Standart kablosuz internet ücretsizdir. Premium kablosuz internet ücretlidir. Odada bulunan kablosuz internet, toplantı alanlarında ve resort ücreti olan tesislerde ücretsiz değildir.

Haberler

Üst Sınıf Otel Markası DoubleTreeby Hilton, Malatya'da Kapılarını Açıyor.

MALATYA, Türkiye – 27 Mayıs, 2014 – DoubleTreeby Hilton ve Hilton Worldwide bugün DoubleTree by Hilton Malatya'nın açıldığını bildirdi. Malatya'nın merkezinde ve Malatya Park AVM'nin hemen yanıbaşında bulunan otel, 202 modern ve konforlu odaya ve 18 katlı muhteşem bir manzaraya sahip.

Ayrıntılı Bilgi

Ödüllü marka artık İstanbul'da da hizmet veriyor.

İSTANBUL, 15 Nisan, 2014 – Hilton Worldwide çatısı altında hizmet veren Hampton by Hilton markası, İstanbul'daki ilk şubesini bugün açıyor. Dünya genelinde 1900'un üzerinde şubesi bulunan ekonomik segmentindeki Hampton by Hilton'un İstanbul'daki ilk oteli, 142 odalı Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir oldu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton HHonors, Türklerin işten izin almadan da yeni deneyimler kazanmasını sağlamak için Any Weekend Anywhere kampanyasını başlattı..

ISTANBUL ve MCLEAN, Va. – 8 Ocak 2014 –Hilton Worldwide’ın sadakat programı Hilton HHonors tarafından Türkiye’deki 1000 çalışanla gerçekleştirilen ankete göre, profesyonellerin yalnızca %10’u işten uzun süreli izin alma konseptinden haberdarken, %96’sı böyle bir şans doğması durumunda uzun süreli izin almak istiyeceklerini belirtiyor.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide’dan İstanbul ve İzmir’de Çifte Anlaşma.

İstanbul - 16 Aralık 2013 –2013’ün ortalarında Türkiye’de toplam 10 bin odaya sahip ilk şirket olduğunu açıklayan Hilton Worldwide, dört yeni otel için anlaşma imzaladı. Hilton Worldwide bu anlaşmalarla Türkiye’deki portföyünü 24 aktif tesis ve geliştirme aşamasında olan 25 tesise ulaştırarak daha da güçlendirmiş oldu.

Ayrıntılı Bilgi

İstanbul’daki Hilton Worldwide otellerinde görev yapan 90’dan fazla gönüllü, dünya çapında 90 ülkede gerçekleştirilen Küresel Hizmet Haftası kapsamında iki okulu donattı, kıyı temizliği yaptı..

İstanbul, Türkiye – 10 Ekim 2013 – Hilton Worldwide’ın 6-12 Ekim tarihleri arasında kutlanan Küresel Hizmet Haftası (Global Week of Service) kapsamında, Hilton İstanbul, Conrad İstanbul, Hilton ParkSA İstanbul, Hilton Garden Inn Golden Horn, DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar ve yakında açılacak olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center çalışanlarından....

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide 4000'inci Otelini Kutluyor

Hilton Worldwide Otelleri, dünyada en hızlı büyüyen oteller zinciri unvanını korumaya devam ediyor. Şirketin 4000'inci oteli Çin'de konuklarını ağırlamaya başladı.

İstanbul, 04 Temmuz 2013 – Hilton Worldwide, 4000'inci oteli Hilton Shijiazhuang'ı Çin'in Hebei eyaletinde hizmete soktu. Oteller zincirinin, Büyük Çin bölgesinde faaliyette olan 35 otelinin yanı sıra, 42 binden fazla odaya sahip 120 oteli de geliştirilme aşamasında.

Ayrıntılı Bilgi

Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden Essam Abouda, Hilton Worldwide Otelleri'ndeki 30 yılı aşkın operasyonel ve ticari deneyimini stratejik öneme sahip olan bölgeye taşıyacak.

Hilton Worldwide Otelleri'nin Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye (EERT) Operasyonları deneyimli yönetici Essam Abouda'ya emanet.

Ayrıntılı Bilgi

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki Otellere 31 Ağustos'a Kadar Erken Rezervasyon Yaptıranlar, Hilton Worldwide'ın 300'den Fazla Otelindeki İndirimlerden Faydalanabilecek.

İstanbul, Türkiye – 02 Temmuz 2013 – Hilton Worldwide Otelleri, toplantı ve organizasyonlar için 31 Ağustos'a kadar, 'Erken Rezervasyon' yaptıranlara büyük indirimlerden faydalanma fırsatı sunuyor.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton HHonors Tatile Kaçış promosyonu dünya çapında heyecan verici tatil yörelerindeki otellerde müthiş fiyat avantajları sunuyor.

Türkiye, (26 Haziran 2013) – Hilton Worldwide Otelleri'nin dünya çapındaki misafir ödül programı Hilton HHonors; Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya-Pasifik ve ABD'deki otellerinde %40'a varan indirimler sunan "Tatile Kaçış" promosyonuyla kaliteyi indirimle buluşturuyor.

Ayrıntılı Bilgi
Ege Sahilleri DoubleTree by Hilton Kuşadası’na kavuştu

Ege Bölgesi’nin ilk DoubleTree by Hilton oteli olma özelliğini taşıyan DoubleTree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı. Misafirler, marinanın hemen yanında bulunan ideal konumu, yakınındaki beyaz kumlu plajları ve Ege Denizi’nin inanılmaz manzaralarının keyfini bir arada yaşayacak.

KUŞADASI, Türkiye - (21 Mart 2013) - Ege Denizi ve Kuşadası Koyuna hakim konumu, yakınındaki bembeyaz kumlu plajları ile ilk misafirlerini karşılamaya hazırlanan Double Tree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı.

Ayrıntılı Bilgi
Tasarruflu Toplantı Devri Başlıyor

Hilton Worldwide iki yıl boyunca erken rezervasyonda %20 indirimin yanı sıra 1 milyon Hilton HHonors puanı kazanma şansı sunuyor.

İstanbul, Türkiye - 8 Mart 2013 – Hilton Worldwide, İngiltere, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da kampanyaya katılan Hilton Worldwide tesislerinde gerçekleştirilecek toplantı ve organizasyonlarda indirimli rezervasyon fiyatları ve 1 milyon Hilton HHonors puanı kazanma şansı sunan Wish You Were Here (Burada Olmak İster Miydiniz?) promosyonunu duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi
Türkiye'deki Beşinci DoubleTree by Hilton Açılıyor

Hilton Worldwide ve Uluslararası Gençlik Kuruluşu ''Kayıp Nesil'' leri Önlemek İçin
Endüstri Çapında Eyleme Geçiş Çağrısı Yapıyor


DAVOS-KLOSTERS, İsviçre -- 75 milyondan fazla gencin iş bulamadığı ve sayısız gencin yeteneklerinin altında işlerde çalıştığı bir dönemde, gençlik için fırsatlara yatırım yapmak sadece kritik bir gelişim sorunu değil aynı zamanda işletmeler için bir büyüme stratejisi haline geldi.

Ayrıntılı Bilgi
Türkiye'deki Beşinci DoubleTree by Hilton Açılıyor

Yedi Yeni Hilton Garden Inn Otelinin Açılması için Anlaşmalar İmzalandı
Hilton Worldwide Türkiye'de 2013'e 4.000'den Fazla Odayla Bugüne Kadarki En Güçlü Geliştirme Portföyüyle Başlıyor


İSTANBUL, Türkiye – (17 Ocak 2013) – Hilton Worldwide, bugün Türkiye'de 7 yeni otel anlaşmasının imzalanmasının ardından Hilton Garden Inn markasının ülkedeki geliştirme portföyüne 1.100'den fazla odayı ekleyeceğini açıkladı.

Ayrıntılı Bilgi
Türkiye'deki Beşinci DoubleTree by Hilton Açılıyor

DoubleTree by Hilton Istanbul–Avcılar, lüks otel markasının İstanbul'un tarihi yarımadasındaki ve Moda'daki otellerinin ardından 3'üncü oteli oluyor

İSTANBUL, Türkiye - (14 Aralık 2012) – DoubleTree by Hilton Türkiye'deki beşinci otelinin, İstanbul'un Avcılar ilçesinde açılacağını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide İstanbul’un En Büyük Otel ve Konferans Merkezi Sözleşmesini İmzaladı

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi şehre 829 oda ve 11 bin metrekarelik etkinlik alanı getirerek kentin simgelerinden biri olacak

ISTANBUL, Türkiye – Ekim 2012 – Hilton Worldwide bugün IC Bomonti Uluslararası Kongre Turizm Yatırımları Ticaret A.Ş ile İstanbul Şişli’de üst kalite bir Hilton Otel ve Konferans Merkezi açmak üzere işletme anlaşması imzalandığını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Hotels & Resorts, İstanbul'un Anadolu Yakasına İlk Adımını Atıyor

Hilton Worldwide, Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa açılışı için sözleşme imzaladı.

Hilton Worldwide, İstanbul'un Anadolu yakasında açılacak ilk Hilton Hotels & Resorts markalı oteli için Emaytaş Turizm Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Sanayi ve Tic. A.Ş. ile bugün bir franchise sözleşmesi imzaladığını açıkladı. Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa, Hilton Worldwide’ın Türkiye genelinde halen işletilmekte olan veya inşaat halindeki 40 oteli içeren portföyüne katılacak.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide, Hilton Bursa Convention Center & Spa ile Hampton By Hilton Bursa'nın açılışını yaptı

Bursa'daki Açılış ile Hilton Worldwide'ın Türkiye'deki İlk Çift Markalı Oteli Hizmete Girmiş Olacak

BURSA, Türkiye – (21 Mayıs 2012) – Hilton Worldwide bugün Türkiye'deki ilk çift markalı oteli Hilton Bursa Convention Center & Spa ile Hampton by Hilton Bursa'nın resmi açılışını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi
Avrupa Genelinde Yapım Aşamasındaki Her Altı Otel Odasından Biri Hilton Worldwide İmzası Taşıyor

Türkiye (3 Mart 2012) – Hilton Worldwide'ın bugün açıkladığı verilere göre, Avrupa'da inşa edilmekte olan her altı odadan biri Hilton Worldwide markasını taşıyor. Küresel araştırma şirketi STR Global, otelcilik sektörünün şu anda Avrupa'da 54.587 oda inşa etmekte olduğunu ve bunun yüzde 18,2'sinin Hilton Worldwide'a ait olduğunu açıkladı.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide Dünya Çapında Üç Yılda 500 Yeni Restoran Açmayı Planlıyor

McLean, Virginia – (28 Şubat 2012) – Hilton Worldwide, önümüzdeki üç yıl içerisinde dünya çapında 500 yeni restoran açma planlarını duyurdu. Bu restoranların 100'den fazlasının Avrupa'da yer alması planlanıyor. Hilton Worldwide şu anda Avrupa bölgesinde, her biri müşterilerine farklı yiyecek ve içecek seçenekleri sunan 225'ten fazla otel işletiyor.

Ayrıntılı Bilgi
DoubleTree by Hilton Kuşadası'nın Yerleşim ve İnşaat Planları Tanıtıldı

Kuşadası - 20 Şubat 2012 – Hilton Worldwide'ın, Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş. ile imzaladığı franchise sözleşmesi neticesinde hayata geçecek olan ve ilk duyurusu Orta Asya ve Türkiye Yatırım Konferansı'nda (CATHIC) yapılan Double Tree by Hilton Kuşadası otelinin yerleşim planları, bugün gerçekleştirilen basın toplantısında tanıtıldı. Otelin, 2013 yılı sonlarında hizmete girmesi planlanıyor.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide Türkiye'de dört yeni otel için anlaşma imzaladı

Hilton Worldwide, stratejik bir pazar olarak konumlandığı Türkiye'deki yatırım planlarını açıkladı.
İSTANBUL, Türkiye - 7 Şubat 2012 – Bu sene 2012 Orta Asya – Türkiye Otel Yatırımları Konferansı (CATHIC) sırasında basın toplantısı düzenleyen Hilton Worldwide, Türkiye'de dört yeni otel için anlaşma imzaladığını duyurdu.2011 yılında dünya genelinde açılan Hilton Worldwide odalarının %5'i Türkiye'de yer alırken, şirketin şu anda Türkiye'de faaliyette ve geliştirme aşamasında olan 33 oteli ve 7000'den fazla odası bulunuyor.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide, Kazakistan'daki ilk otel anlaşması ile dünya çapında büyümeye devam ediyor

Hilton Garden Inn Astana'nın 2014 yazında açılması planlanıyor.
İSTANBUL, Türkiye – 7 Şubat 2012 – Kazakistan'daki ilk otel anlaşmasını imzaladığını duyuran Hilton Worldwide, Avrupa'da geliştirmekte olduğu 110'dan fazla otele bir yenisini eklemiş oldu. Hilton Garden Inn Astana, Astana Development Group LLP ile imzalanan yönetim anlaşmasının ardından Hilton Worldwide portföyüne katılıyor. Otelin 2014 yazı itibariyle açılması planlanıyor.

Ayrıntılı Bilgi
Türkiye'deki İlk Hampton by Hilton Oteli Ordu'da Açıldı

Hampton by Hilton Ordu'nun resmi açılışı İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımı ile bugün yapıldı.
ORDU, Türkiye – (14 Ocak 2012) – Hilton Worldwide bünyesinde yer alan ve dünya çapında 1800 otel ile faaliyet gösteren Hampton otelleri(www.hampton.com), Türkiye'deki ilk otelini Ordu'da açtı. Hampton by Hilton Ordu'nun resmi açılışı bugün, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımı ile gerçekleşti.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton HHonors Global Alışveriş Merkezini Açıyor

Dünya Genelindeki Hilton HHonors Üyeleri Artık Puanlarını İnternet Üzerinden Satın Alabilecekleri Ürün ve Deneyimler için Kullanabilecek
İstanbul, Türkiye - (27 Aralık, 2011) - Hilton Worldwide'ın 10 markasını kapsayan sadakat programı Hilton HHonors, üyelerin HHonors puanlarını kullanarak çeşitli ürünler ve unutulmaz Hilton Worldwide deneyimleri satın alma imkanı sunan Global Alışveriş Merkezi'ni açtı.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide Başarısını “En İyi Zincir Otel Ödülü” ile Taçlandırdı

İstanbul, Türkiye - (12 Aralık 2011) Hilton Worldwide, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Skal International İstanbul Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve bu sene 14'ncüsü gerçekleşen "Skalite 2011 Ödülleri" kapsamında Hilton Worldwide, "En İyi Zincir Otel Ödülü"ne layık görüldü.

Ayrıntılı Bilgi
Türkiye'deki İlk Hampton by Hilton Oteli Ordu'da Açıldı

Hilton Worldwide bölgeye ekonomi markasıyla giriyor

ORDU, Türkiye - (16 Aralık 2011) Hilton Worldwide bünyesinde yer alan ve dünya çapında 1800 otel ile faaliyet gösteren Hampton otelleri(www.hampton.com), Türkiye'deki ilk otelini Ordu'da açtı.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide, 2014 Yılına Kadar Avrupa'da 8500'den Fazla Yeni İş İmkânı Sağlayacak

Hilton Worldwide, Avrupa'da halen yapımı süren 110'dan fazla otelin sağlayacağı cazip kariyer olanakları sunuyor
LONDRA, İNGİLTERE (30 Kasım 2011) - Hilton Worldwide güçlü büyüme performansıyla, önümüzdeki üç yıl boyunca Avrupa'da 8500'den fazla kişiye istihdam olanağı sağlayacağını ve böylece artan işsizlik rakamlarına karşı olumlu bir gelişme kaydedileceğini açıkladı.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Garden Inn, J.D. Power and Associates Tarafından 'Avrupa'nın En İyi Oteli' Seçildi

Hilton Worldwide'ın "Üst Kalite" hizmete odaklı olarak konumlandırılan markası Hilton Garden Inn, "2011 Avrupa Otelleri Konuk Memnuniyet Endeksi" araştırmasında birinci oldu.
Türkiye - (28 Kasım 2011) - Hilton Worldwide'ın Hilton Garden Inn markası, J.D. Power and Associates tarafından ‘'2011 Avrupa Otelleri Konuk Memnuniyet Endeksi" araştırmasında en üst düzeyde onurlandırıldı. Hilton Garden Inn, "Üst Kalite" kategorisinde, segment ortalamasının 57 puan üzerine çıkarak birinciliği elde etti.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide Türkiye'de 5 bin odaya ulaştı

Hilton Worldwide, tarihi Mardin kentinde açılan Hilton Garden Inn Oteli ile Türkiye'de büyümesini sürdürüyor.
MARDiN, Türkiye - (11 Kasım 2011) – Hilton Worldwide Türkiye'deki hizmet ağını 5 bin oda seviyesine ulaştırdı. Hilton Garden Inn Mardin, Türkiye'deki beşinci Hilton Garden Inn ve aynı zamanda Hilton Worlwide'ın Türkiye'deki on dokuzuncu oteli olacak.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Hotels & Resorts Azerbaycan'da ilk Otelini Açtı

Hilton Baku hayranlık uyandıran manzarası, heyecan verici mutfağı ve Avrupa'da bir ilk olan eforea: spa at Hilton ile hizmet vermeye başladı.
Türkiye, - 05 Kasım 2011 - Hilton Hotels & Resorts Azerbaycan'daki ilk oteli olan Hilton Baku'nun açılışını kamuoyuna duyurdu. Şehrin seçkin bir bölgesinde yeni inşa edilen otel efsanevi Hilton Hotels & Resorts konukseverliğini bölgeye ilk defa taşırken Avrupa bölgesinde ilk eforea: spa at Hilton da açılmış oldu.

Ayrıntılı Bilgi
Ayşe Arman Hilton HHonors Türkiye Facebook Sayfasının Konuk Yazarı

Ayşe Arman'ın Türkiye'de farklı şehirlerdeki Hilton Worldwide otellerinde konaklayarak izlenimlerini Facebook takipçileri ile paylaşacağı 'Hilton Worldwide Türkiye Turu'na başladı.
Türkiye,  03 Kasım 2011 - Hürriyet gazetesinin geniş bir okuyucu kitlesine sahip, sevilen köşe yazarı Ayşe Arman ve Hilton Worldwide’ın müşteri sadakat programı olan Hilton HHonors işbirliği yaparak keyifli bir projeye başladı…

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide, Rusya'daki Otel Sayısını 23'e Çıkarıyor

Hilton Worldwide, Rusya'daki otel sayısını, portföyüne kattığı dört yeni otel ve inşa edilmesi planlanan 11 yeni tesis projesi ile 23'e çıkarıyor.
MOSKOVA, Rusya - (03 Kasım 2011) - Hilton Worldwide, Rusya'da portföyüne kattığı dört yeni otel ve farklı lokasyonlarda hayata geçirilecek 11 yeni tesisin inşasını içeren bir geliştirme anlaşmasıyla, bu ülkedeki büyümesini sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi
Büyümesini Sürdüren Hilton Worldwide'ın Ekonomi Markası ‘Hilton Garden Inn' İstanbul'da

Kapılarını bugün misafirlerine açan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, İstanbul'un tarihi mekanları ve eğlence merkezlerinin yakınında yer alıyor.
İSTANBUL, Türkiye - (26 Eylül 2011) - Hilton Worldwide, Türkiye'de hızla büyüyen portföyündeki dördüncü Hilton Garden Inn olan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn'un bugün açıldığını duyurdu.  

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Worldwide, Türkiye'de Ekonomi Otelleri Sektörünü Kökten Değiştiriyor!

Hampton By Hilton Markalı Dört Yeni Otel İçin İmzalanan Anlaşmayla Hilton Worldwide'ın Türkiye'de Halen Faaliyette Olan ve Geliştirilme Aşamasındaki Otel Sayısı 34'e Ulaştı.
İSTANBUL, Türkiye - (30 Haziran 2011) - Hilton Worldwide önemli bir gelişme pazarı olarak gördüğü Türkiye’de ekonomi markalı otellerinin sayısını artırırken, dört yeni Hampton by Hilton oteli için anlaşma imzalandığını açıkladı. Böylece Hilton Worldwide’ın Türkiye’de halen faaliyette olan ve geliştirilme aşamasındaki otel sayısı 34’e ulaştı.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Garden Inn Türkiye'deki Üçüncü Otelini Açıyor

Hilton Garden Inn Şanlıurfa Birçok Tarihi Kültürel Güzelliğe Yakın Bir Noktada Hizmete Giriyor
ŞANLIURFA, Türkiye - (9 Mayıs 2011) - Hilton Worldwide, Hilton Garden Inn Şanlıurfa'nın açılışını duyurarak, Türkiye'de giderek büyüyen portföyüne yeni bir halka ekliyor. Şanlıurfa kentinin tarihi Milattan Sonra dördüncü yüzyıla kadar uzanıyor. Otel, ziyaretçilerin gözdesi olan ve kentin merkezinde yer alan Şanlıurfa Kalesi'ne, her zaman canlı olan Pazar'a, Balıklı Göl'e ve tarihi Bakırcılar Çarşısı'na yürüme mesafesinde bulunuyor.

Ayrıntılı Bilgi
Bir Waldorf Astoria Oteli Olan London Syon Park, Batı Londra'da Açılıyor

Tarihi Park Alanının Kalbinde Londra'nın En Yeni Lüks Oteli
LONDRA, İNGİLTERE - (15 Nisan 2011) - Uzun bir süredir merakla beklenen başkentin en yeni lüks oteli London Syon Park, Waldorf Astoria Oteli ilk konuklarını ağırlamaya başladı.
London Syon Park, Waldorf Astoria Oteli, Waldorf Astoria markasının dünyaca ünlü lüks deneyimini yaşatan 137 odasıyla yeni inşa edilmiş, akıllı ve tarz sahibi bir binaya sahip.

Ayrıntılı Bilgi
Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Havaalanına Konuyor

Anlaşması yeni imzalanan Hilton Garden Inn Istanbul Airport,Hilton Worldwide'ın Türkiye'de faaliyetteki veya yapım aşamasındaki Otellerinden 30.su olacak
İSTANBUL, Türkiye - (30 Mart 2011) - Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de yaptığı dört yeni otel anlaşmasını duyuran Hilton Worldwide, bugün de Hilton Garden Inn İstanbul Havaalanı oteli ile ilgili anlaşmanın imzalandığını açıkladı. Yeni otel İstanbul Atatürk Havaalanından (IST) sadece dört kilometre uzaklıkta olacak. 2013 yılı sonlarına doğru açılması beklenen otel..

Ayrıntılı Bilgi