Oteller Kampanyalar Düğünler Gruplar & Toplantılar Reward Club Haberler Hilton HHonors
Giriş Üyelik Avantajları Üyelik Seviyeleri HHonors İş Ortakları Puanları Kullanmak HHonors Bilgileri Event Bonus Puanları Hemen Katılın
mast image

Etkinlik Bonus Puanları

Planladığınız etkinlikten puan kazanın

Hilton HHonors Event Bonus, etkinlik planlayıcılarına, Hilton Worldwide markalar portföyündeki herhangi bir otelde düzenlenen organizasyonlar için HHonors bonus puanları ve uçuş milleri kazanma fırsatı sunuyor. Uzman ekibimiz, uluslararası satış toplantılarından düğünlere kadar her türlü etkinliği düzenlemede size yardımcı olacaktır

Ödüller bitmiyor.
Hilton Worldwide markalar portföyündeki 3800 otelde puan kazanın ve harcayın. Bir savaş uçağıyla uçabilir, favori eğlence parkınız için bilet kazanabilir veya puanlarınızı uçuş milleriyle değiştirmeyi tercih edebilirsiniz. Etkinliklerinizi bizimle planladığınız için teşekkürümüzü bu şekilde sunuyoruz.

Kazanımlarınızı seçin.
Hilton HHonors® Event Bonus ile, etkinliklerinizden nasıl kazanç elde edeceğinizi kendiniz seçebilirsiniz. En az 1.000* ABD Doları harcayarak gerçekleştirdiğiniz etkinliklerden kazanabilecekleriniz:
Harcanan her ABD Doları için 1 HHonors bonus puanı ve 1 uçuş mili* veya
Harcanan her ABD Doları için 1,5 HHonors bonus puanı**
(en yakın HHonors puanına yuvarlanır)

Event Credits.
HHonors bonus puanlarınızı Event Credits'e çevirebilir ve daha sonra Hilton Worldwide markalar porftöyündeki herhangi bir otelde rezervasyon yaptırdığınızda kullanabilirsiniz. Event Credits, yıllık ofis partileri veya herhangi bir özel personel kutlaması gibi çeşitli etkinlikler için kullanılabilir.

75.000 HHonors puanı = 150 ABD Doları değerinde Etkinlik Kredisi
125.000 HHonors puanı = 250 ABD Doları değerinde Etkinlik Kredisi
250.000 HHonors puanı = 500 ABD Doları değerinde Etkinlik Kredisi* Japonya’da en az 200,000 Japon Yeni
** Japonya’da 150 Japon Yeni.
Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İskandinavya bölgesindeki Hilton Worldwide markalar portföyü otelleri Event Bonus programına katılmamaktadır. Millerin havayoluna göre değişebileceğini lütfen unutmayın. Geçerli ödemeler, etkinlikle ilişkili tüm harcamaları (toplantı salonu kirası, yiyecek-içecek, konuk odaları, vb.) içerir.
Havayolu ortakları.
Hilton HHonors® Event Bonus programına 50’den fazla havayolu ortağı katılmaktadır.

Bir sonraki etkinliğinizle Points & Miles® kazanmaya başlayın
Hilton HHonors® Event Bonus programından yararlanma ve etkinliğiniz için Points & Miles talebinde bulunma isteğinizi lütfen otele bildirin.

Hala HHonors üyesi değil misiniz? Şimdi HiltonHHonors.com/eventbonusenrol adresinden kaydınızı yaptırın

Daha fazla bilgi için HiltonHHonors.com/eventbonusintro thumb1 intro thumb2 intro thumb2 intro thumb2