Kullanım Koşulları

Teklif; Birleşik Krallık, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Hilton Worldwide markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. Teklif, aşağıda belirtilen durumlar hariç olmak üzere, 15 Kasım 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında rezervasyonu yapılan ve 18 Kasım 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında hafta sonlarında gerçekleştirilen konaklamalar için geçerlidir. Bu teklif çerçevesinde “hafta sonu” Cuma, Cumartesi ve/veya Pazar geceleri olarak tanımlanmıştır; Orta Doğu (Türkiye, Lübnan, Fas, Afrika hariç) için hafta sonu Perşembe, Cuma ve/veya Cumartesi geceleridir. Varış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yaptırılmalıdır.

Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Rezerve edilen şekilde tüm konaklama için belirtilen toplam miktar, kredi kartınızdan hemen çekilecektir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok az olduğunu kanıtlamanız gerekebilir. Ücretler; diğer konaklama, hizmet ya da alışverişler için geçerli değildir. Rezervasyon değiştirilemez. Planlanan giriş tarihinde otele gelemezseniz, rezervasyonunuz iptal edilir ve ödeme iadesi veya kredi alamazsınız. İlan edilen fiyatlar, destinasyonlar için mevcut en düşük fiyatlar olup, belirli tesisler kast edilmemiştir.

Satışa kapalı tarihler söz konusu olabilir ve otelden otele farklılık gösterebilir. Teklif, burada belirtilen teklif ayrıntılarına ve ilgili otelin rezervasyon hükümler ve koşullarına tabidir. Belirtilen fiyatlar, iki yetişkinin paylaştığı bir oda için gecelik fiyatlardır. Aksi belirtilmediği takdirde, vergiler ücretlere dâhildir fakat bahşiş ve tali masraflar dâhil değildir. Teklif; diğer promosyon, paket, önceden belirlenmiş fiyat planları veya bonus teklifleri ile birleştirilemez ve grup rezervasyonları için geçerli değildir. Hilton Minibreaks’in çocuklar için yarı fiyatına 2. oda teklifi bu promosyon ile birleştirilemez.

Kampanyaya katılan Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad® Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton™, Hilton Hotels & Resorts, Curio, a collection by Hilton, Hilton Garden Inn™ ve Canopy by Hilton otelleri en uygun fiyat (kolay iptal özelliği taşıyan fiyatlardan) ve en uygun oda ve kahvaltı fiyatları üzerinden %25’e varan indirim (otelden otele farklılık göstermektedir) sunmaktadır. Kampanyaya katılan Hampton by Hilton™ otellerinde En Uygun Fiyat üzerinden %10 indirim uygulanır. Avrupa’da bazı katılımcı oteller, 9 Aralık 2016 – 9 Ocak 2017 tarihleri arasında hafta içi varışlarda kontenjan sunabilir. Bazı oteller sadece premium oda kategorilerinde (yani, Executive veya Deluxe odalar) indirim sunabilir ve ilan edilen fiyatlar premium oda kategorileri için olabilir. Bazı katılımcı oteller, En Uygun Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı Fiyatı (veya yarım pansiyon fiyatı) üzerinden indirim sunabilir.

Katılımcı oteller için Kış İndirimi Hilton HHonors üye fiyatları, yukarıda açıklandığı gibi En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %5, yani %30’a varan indirim içerir. İndirime hak kazanabilmek için rezervasyon sırasında kayıtlı bir Hilton HHonors™ üyesi olmanız ve rezervasyonun, doğrudan Hilton kanalları (Hilton.com veya HHonors.com) ya da Hilton Rezervasyon çağrı merkezi (HRCC) aracılığıyla yapılması gereklidir. Rezervasyon yaptırmadan önce HHonors.com'dan kaydolun.

İlanlarda yer alan kur dönüştürmeleri sadece karşılaştırma amaçlıdır. Rezervasyonlar, otelin bulunduğu ülke için belirtilen para birimi üzerinden yapılacaktır. Her kur çevirisinde kullanılan döviz kurları, bağımsız bir sorgulama veya doğrulama olmaksızın farklı kamu kaynaklarından alınan kur bilgilerine dayanmaktadır ve sadece örnek olarak kullanılmalıdır. Hilton, fiyatların bir kurdan diğerine çevrildiği örneklerin doğruluğunu ispat etmez ve edemez.

Hilton HHonors™ üyeliği, Points & Miles™ kazanımı ve puanların kullanımı ile ilgili hususlar, HHonors Hükümler ve Koşullarına tabidir.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton HHonors üyeleri için geçerlidir.

Ücretsiz Wi-Fi Hükümler ve Koşulları

Doğrudan rezervasyon yaptıran HHonors üyeleri tüm Hilton, Doubletree, Embassy, Waldorf, Conrad, Curio ve Canopy otellerinde ücretsiz standart Wi-Fi hizmetinden yararlanırlar. Ücretsiz standart Wi-Fi, Hampton, Hilton Garden Inn, Homewood Suites ve Home 2 Suites otellerinde rezervasyonlu tüm konaklamalar için geçerlidir. Premium Wi-Fi hizmeti, bazı tesislerde ücret karşılığında mevcuttur (Diamond üyeler hariç). Toplantı mekânlarında veya resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.

Ücretsiz Wi-Fi Sorumluluk Reddi

Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.