AİLE

Maceranıza

BAŞLAYIN

Tüm Aile İçin Eğlence

Harika destinasyonlarda sayısız aile dostu otelleriyle her tatil ve her aile için bir Hilton bulunmaktadır. Çocuklar ücretsiz konaklamanın yanı sıra otel restoranlarımızdan en azından birinde ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin tadını çıkarabilir.


Merakla beklenen Toy Stoy 4 filminin vizyona girişini kutlamak ve bu yaz Hilton’da en büyük aile maceranızı oluşturmada size yardımcı olmak için Disney ve Pixar ile işbirliği yaptık. E daha ne bekliyorsunuz?

activity

12 yaşına kadar çocuklar için ücretsiz konaklama

activity

5 yaşına kadar çocuklar için ücretsiz yemek

activity

Aile dostu oteller

adventure-big-image

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’deki katılımcı otellerde müsaitlik durumuna tabidir. Bazı oteller aileler için ek ücretler talep edebilirler - rezervasyon anında kontrol edin. 12 yaş ve altındaki en fazla iki çocuk, bir yetişkin ile aynı odayı paylaştıklarında ücretsiz konaklar. 5 yaş ve altındaki, halihazırda otelde konaklayan ödeme yapan yetişkinlere eşlik eden tüm çocuklar, otel tarafından belirlendiği üzere, otelin işlettiği en az bir restoranda ücretsiz öğle ve akşam yemeği hakkına sahiptir. Bu kampanyalar oda servisi için geçerli değildir. Kampanya hüküm ve koşullarının tamamı için tıklayınız.