Hilton Worldwide | E-Bültene Kayıt

HILTON WORLDWIDE

E-BÜLTENE KAYIT

E-Bültenimize abone olun ve Hilton Worldwide ile ilgili tüm fırsatlardan ve son dakika bilgilerinden doğrudan e-postanız aracılığı ile haberdar olun.

*Zorunlu alanlar

Bilgilerinizi vererek ve bu promosyona katılarak, Gizlilik Sözleşmemizi kabul etmiş olacaksınız. Ayrıca, Kişisel bilgilerinizin Gizlilik Politikamızda belirtilen amaçlar için kullanılacağını, bu amaçlara hizmet ve işlem sağlama, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlama , e-posta, posta ve telesatış yoluyla özel teklif, promosyon bilgileri, anket ve diğer pazarlama bilgileri yollamanın dahil olduğunu bildiğinizi ve onayladığınızı kabul etmiş sayılacaksınız. Ek olarak, kişisel bilgileriniz genel merkezi ABD'de olan Hilton Worldwide'ın kontrolündeki veritabanımızda depolanacaktır. Bilgileriniz Hilton Worldwide iştirakleri, tarafımızdan veya franchise usulüyle işletilen otellerimizin sahip ve işletmecileri ile hizmet sağlayıcılarımız tarafından yukarıdaki amaçlar için kullanılabilecek, bilgilerinize veri koruma yasaları ülkenizdeki yasalardan farklı olan ülkeler de dahil olmak üzere küresel erişim sağlanabilecektir. Bilgilerinizin güvenliği açısından, Gizlilik Sözleşmemizin veri koruma maddesi tüm veri işleme konusunda geçerli olup, işbu sözleşmede belirtildiği şekilde erişim, düzeltim ve itiraz hakkı talep edebilirsiniz.

Hilton Worldwide'ın pazarlama e-postalarını almak istemiyorsanız, buraya tıklayarak dilediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Lütfen yukarıda bulunan Hüküm ve Koşulları kabul etmek için işaretleyiniz.