Haberler

Hilton Worldwide Türkiye’de 5 bin odaya ulaştı

MARDiN, Türkiye – (11 Kasım 2011) - Hilton Worldwide, tarihi Mardin kentinde açılan Hilton Garden Inn Oteli ile Türkiye’de büyümesini sürdürüyor

Ayrıntılı Bilgi

Türk Profesyoneller “Tatlı Hayata” İnanıyor: İtalya, Uzun Süreli İzinler için En Çok Tercih Edilen Ülke

ISTANBUL ve MCLEAN, Va. – 8 Ocak 2014 –Hilton Worldwide’ın sadakat programı Hilton HHonors tarafından Türkiye’deki 1000 çalışanla gerçekleştirilen ankete göre...

Ayrıntılı Bilgi

Hampton By Hilton, Turistlerin En Çok Tercih Ettiği Şehirde İlk Otelini Bugün Açıyor

İSTANBUL, 15 Nisan, 2014 – Hilton Worldwide çatısı altında hizmet veren Hampton by Hilton markası, İstanbul'daki ilk şubesini bugün açıyor.

Ayrıntılı Bilgi

DoubleTreeby Hilton, Türkiye'deki Varlığını Malatya ile Genişletiyor

MALATYA, Türkiye – 27 Mayıs, 2014 – DoubleTreeby Hilton ve Hilton Worldwide bugün DoubleTree by Hilton Malatya'nın açıldığını bildirdi.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide’dan İstanbul ve İzmir’de Çifte Anlaşma

İstanbul - 16 Aralık 2013 –2013’ün ortalarında Türkiye’de toplam 10 bin odaya sahip ilk şirket olduğunu açıklayan Hilton Worldwide, dört yeni otel için anlaşma imzaladı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Çalışanları İki Ortaokulu Donattı, Burgazada’da Kıyı Temizliği Yaptı

İstanbul, Türkiye – 10 Ekim 2013 – Hilton Worldwide’ın 6-12 Ekim tarihleri arasında kutlanan Küresel Hizmet Haftası (Global Week of Service)...

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide 4000'inci Otelini Kutluyor

İstanbul, 04 Temmuz 2013 – Hilton Worldwide, 4000'inci oteli Hilton Shijiazhuang'ı Çin'in Hebei eyaletinde hizmete soktu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Essam Abouda oldu

Hilton Worldwide Otelleri'nin Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye (EERT) Operasyonları deneyimli yönetici Essam Abouda'ya emanet.
Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Otelleri'ndeki Toplantı ve Organizasyonlara %20'ye Varan Erken Rezervasyon İndirimi

İstanbul, Türkiye – 02 Temmuz 2013 – Hilton Worldwide Otelleri, toplantı ve organizasyonlar için 31 Ağustos'a kadar, 'Erken Rezervasyon' yaptıranlara...

Ayrıntılı Bilgi

Hilton HHonors Tatile Kaçış Promosyonu Yüzde 40'a Varan İndirim Fırsatlarıyla Başladı

Türkiye, 26 Haziran 2013 – Hilton Worldwide Otelleri'nin dünya çapındaki misafir ödül programı..

Ayrıntılı Bilgi

Ege Sahilleri DoubleTree by Hilton Kuşadası’na Kavuştu

KUŞADASI, Türkiye - (21 Mart 2013) - Ege Denizi ve Kuşadası Koyuna hakim konumu, yakınındaki bembeyaz kumlu plajları ile ilk misafirlerini karşılamaya hazırlanan Double Tree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı.
Ayrıntılı Bilgi

Konaklama Endüstrisi Gençlerin İşsizlik Sorununa Çözümler Öneriyor

DAVOS-KLOSTERS, İsviçre - 75 milyondan fazla gencin iş bulamadığı ve sayısız gencin yeteneklerinin altında işlerde çalıştığı bir dönemde, gençlik için fırsatlara yatırım yapmak sadece kritik bir gelişim sorunu değil aynı zamanda işletmeler için bir büyüme stratejisi haline geldi.

Ayrıntılı Bilgi

Bir Waldorf Astoria Oteli Olan London Syon Park, Batı Londra'da Açılıyor

LONDRA, İNGİLTERE - 15 Nisan 2011 - Uzun bir süredir merakla beklenen başkentin en yeni lüks oteli London Syon Park, Waldorf Astoria Oteli ilk konuklarını ağırlamaya başladı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Garden Inn Türkiye'deki Üçüncü Otelini Açıyor

ŞANLIURFA, Türkiye - 9 Mayıs 2011 - Hilton Worldwide, Hilton Garden Inn Şanlıurfa'nın açılışını duyurarak, Türkiye'de giderek büyüyen portföyüne yeni bir halka ekliyor.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide, Türkiye'de Ekonomi Otelleri Sektörünü Kökten Değiştiriyor!

İSTANBUL, Türkiye - 30 Haziran 2011 - Hilton Worldwide önemli bir gelişme pazarı olarak gördüğü Türkiye’de ekonomi markalı otellerinin sayısını artırırken, dört yeni Hampton by Hilton oteli için anlaşma imzalandığını açıkladı.

Ayrıntılı Bilgi

Büyümesini Sürdüren Hilton Worldwide'ın Ekonomi Markası ‘Hilton Garden Inn' İstanbul'da

İSTANBUL, Türkiye - 26 Eylül 2011 - Hilton Worldwide, Türkiye'de hızla büyüyen portföyündeki dördüncü Hilton Garden Inn olan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn'un bugün açıldığını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide, Rusya'daki Otel Sayısını 23'e Çıkarıyor

MOSKOVA, Rusya - 03 Kasım 2011 - Hilton Worldwide, Rusya'da portföyüne kattığı dört yeni otel ve farklı lokasyonlarda hayata geçirilecek 11 yeni tesisin inşasını içeren bir geliştirme anlaşmasıyla, bu ülkedeki büyümesini sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide "Wish You Were Here" (Burada Olmak İster Miydiniz?)...

İstanbul, Türkiye - 8 Mart 2013 – Hilton Worldwide, İngiltere, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da kampanyaya katılan Hilton Worldwide tesislerinde gerçekleştirilecek toplantı ve organizasyonlarda indirimli rezervasyon fiyatları ve 1 milyon Hilton HHonors puanı kazanma şansı sunan Wish You Were Here (Burada Olmak İster Miydiniz?) promosyonunu duyurdu.
Ayrıntılı Bilgi

Hilton Garden Inn, Türkiye Portföyüne 7 Yeni Otel ve 1.100'den Fazla Oda Ekliyor

İSTANBUL, Türkiye – 17 Ocak 2013

Yedi Yeni Hilton Garden Inn Otelinin Açılması için Anlaşmalar İmzalandı Hilton Worldwide Türkiye'de 2013'e 4.000'den Fazla Odayla Bugüne Kadarki En Güçlü Geliştirme Portföyüyle Başlıyor.
Ayrıntılı Bilgi

Türkiye'deki Beşinci DoubleTree by Hilton Açılıyor

DoubleTree by Hilton Istanbul–Avcılar, lüks otel markasının İstanbul'un tarihi yarımadasındaki ve Moda'daki otellerinin ardından 3'üncü oteli oluyor.

İSTANBUL, Türkiye - 14 Aralık 2012 – DoubleTree by Hilton Türkiye'deki beşinci otelinin, İstanbul'un Avcılar ilçesinde açılacağını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide İstanbul’un En Büyük Otel ve Konferans Merkezi Sözleşmesini İmzaladı

ISTANBUL, Türkiye – Ekim 2012 – Hilton Worldwide bugün IC Bomonti Uluslararası Kongre Turizm Yatırımları Ticaret A.Ş ile İstanbul Şişli’de üst kalite bir Hilton Otel ve Konferans Merkezi açmak üzere işletme anlaşması imzalandığını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Hotels & Resorts, İstanbul'un Anadolu Yakasına İlk Adımını Atıyor

Hilton Worldwide, Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa açılışı için sözleşme imzaladı.
Ayrıntılı Bilgi

Ayşe Arman Hilton HHonors Türkiye Facebook Sayfasının Konuk Yazarı

Türkiye, 03 Kasım 2011 - Hürriyet gazetesinin geniş bir okuyucu kitlesine sahip, sevilen köşe yazarı Ayşe Arman ve Hilton Worldwide’ın müşteri sadakat programı olan Hilton HHonors işbirliği yaparak keyifli bir projeye başladı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide, Hilton Bursa Convention Center & Spa ile Hampton By Hilton Bursa’nın açılışını yaptı

BURSA, Türkiye – 21 Mayıs 2012 – Hilton Worldwide bugün Türkiye'deki ilk çift markalı oteli Hilton Bursa Convention Center & Spa...

Ayrıntılı Bilgi

Avrupa Genelinde Yapım Aşamasındaki Her Altı Otel Odasından Biri Hilton Worldwide İmzası Taşıyor

Türkiye 3 Mart 2012 – Hilton Worldwide'ın bugün açıkladığı verilere göre, Avrupa'da inşa edilmekte olan her altı odadan biri Hilton Worldwide markasını taşıyor.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Dünya Çapında Üç Yılda 500 Yeni Restoran Açmayı Planlıyor

McLean, Virginia – 28 Şubat 2012 – Hilton Worldwide, önümüzdeki üç yıl içerisinde dünya çapında 500 yeni restoran açma planlarını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi

DoubleTree by Hilton Kuşadası’nın Yerleşim ve İnşaat Planları Tanıtıldı

Kuşadası - 20 Şubat 2012 – Hilton Worldwide'ın, Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş. ile imzaladığı franchise sözleşmesi neticesinde hayata geçecek olan...
Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide, Kazakistan'daki ilk otel anlaşması ile dünya çapında büyümeye devam ediyor

İSTANBUL, Türkiye – 7 Şubat 2012 – Kazakistan'daki ilk otel anlaşmasını imzaladığını duyuran Hilton Worldwide, Avrupa'da geliştirmekte olduğu 110'dan fazla otele bir yenisini eklemiş oldu.

Ayrıntılı Bilgi

Türkiye'deki İlk Hampton by Hilton Oteli Ordu'da Açıldı

ORDU, Türkiye – 14 Ocak 2012 – Hilton Worldwide bünyesinde yer alan ve dünya çapında 1800 otel ile faaliyet gösteren Hampton otelleri, Türkiye'deki ilk otelini Ordu'da açtı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton HHonors Global Alışveriş Merkezini Açıyor

İstanbul, Türkiye - 27 Aralık, 2011 - Hilton Worldwide'ın 10 markasını kapsayan sadakat programı Hilton HHonors, üyelerin HHonors puanlarını kullanarak çeşitli ürünler ve unutulmaz Hilton Worldwide deneyimleri satın alma imkanı sunan Global Alışveriş Merkezi'ni açtı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Başarısını "En İyi Zincir Otel Ödülü" ile Taçlandırdı

İstanbul, Türkiye - 12 Aralık 2011 - Hilton Worldwide, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Skal International İstanbul Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve bu sene 14'ncüsü gerçekleşen "Skalite 2011 Ödülleri"...

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide, 2014 Yılına Kadar Avrupa'da 8500'den Fazla Yeni İş İmkânı Sağlayacak

LONDRA, İNGİLTERE 30 Kasım 2011 - Hilton Worldwide güçlü büyüme performansıyla, önümüzdeki üç yıl boyunca Avrupa'da 8500'den fazla kişiye...

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Garden Inn, J.D. Power and Associates Tarafından "Avrupa'nın En İyi Oteli" Seçildi

Türkiye - 28 Kasım 2011 - Hilton Worldwide'ın Hilton Garden Inn markası, J.D. Power and Associates tarafından ‘'2011 Avrupa Otelleri Konuk Memnuniyet Endeksi" araştırmasında en üst düzeyde onurlandırıldı.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Hotels & Resorts Azerbaycan'da ilk Otelini Açtı

Türkiye, - 05 Kasım 2011 - Hilton Hotels & Resorts Azerbaycan'daki ilk oteli olan Hilton Baku'nun açılışını kamuoyuna duyurdu.

Ayrıntılı Bilgi

Hilton Worldwide Türkiye'de dört yeni otel için anlaşma imzaladı

İSTANBUL, Türkiye - 7 Şubat 2012 – Bu sene 2012 Orta Asya – Türkiye Otel Yatırımları Konferansı (CATHIC) sırasında basın toplantısı düzenleyen Hilton Worldwide, Türkiye'de dört yeni otel için anlaşma imzaladığını duyurdu.
Ayrıntılı Bilgi

Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Havaalanına Konuyor

İSTANBUL, Türkiye - 30 Mart 2011 - Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de yaptığı dört yeni otel anlaşmasını duyuran Hilton Worldwide, bugün de Hilton Garden Inn İstanbul Havaalanı oteli ile ilgili anlaşmanın imzalandığını açıkladı.

Ayrıntılı Bilgi