Ayşe Arman Hilton HHonors Türkiye Facebook Sayfasının Konuk Yazarı

DoubleTree by Hilton Malatya

Ayşe Arman'ın Türkiye'de farklı şehirlerdeki Hilton Worldwide otellerinde konaklayarak izlenimlerini Facebook takipçileri ile paylaşacağı ‘Hilton Worldwide Türkiye Turu’na başladı.

Türkiye, 03 Kasım 2011 - Hürriyet gazetesinin geniş bir okuyucu kitlesine sahip, sevilen köşe yazarı Ayşe Arman ve Hilton Worldwide’ın müşteri sadakat programı olan Hilton HHonors işbirliği yaparak keyifli bir projeye başladı… Arman, Hilton Türkiye HHonors‘ın Facebook sayfasında konuk yazar oldu ve Hilton Worldwide’ın Türkiye’nin farklı şehirlernde yer alan otellerindeki konaklama deneyimlerini kaleme almaya başladı.

Turun ilk durağı olan Adana HiltonSA, Arman’ı memleketi olan Adana’da 21- 23 Ağustos tarihleri arasında ağırladı. Buradaki konaklaması boyunca Arman, kuzenleriyle beraber Health Club’ta hamam sefasını, Adana HiltonSA’nın Seyhan Nehri kıyısındaki keyifli bahçesinde kızı ve ailesiyle geleneksel Adana lezzetlerinden oluşan barbekü keyfini ve Chibo Restaurant’da akşam yemeği ziyafetini tüm güzellikleri ile yaşayarak deneyimlemiş oldu.

Arman, “Çok seyahat eden biri olarak hem Türkiye’de hem de yurt dışında Hilton Worldwide portföyündeki otellerde sık sık konaklıyorum. Her seferinde ayrıcalıklı hizmet alıyorum ve dünya standartlarında konaklamanın keyfini yaşıyorum. Gelecek birkaç ay boyunca Türkiye’deki başka yerleri de keşfetmeyi ve deneyimlerimi HHonors Facebook takipçileri ile paylaşmayı dört gözle bekliyorum” diye konuştu. Gelecek dört ay boyunca Arman’ın turu Hilton Worldwide otellerinden Hilton Garden Inn Konya, DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda ve Hilton Istanbul ile devam edecek. Her seyahatten sonra Arman, deneyim, fotoğraf ve videolarını Hilton Türkiye HHonors Facebook sayfasında paylaşacak. Sayfaya www.Facebook.com/HHonorsTurkiye adresinden ulaşmak mümkün.

Küresel Müşteri Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Diskin, “Ayşe Arman’ın Hilton HHonors Türkiye Facebook sayfasına katkı vermesi sayesinde Hilton HHonors ve Hilton Worldwide’da sunduğumuz pek çok ayrıcalıklı hizmeti Facebook’taki hayranlarımıza tanıtma fırsatı bulacağız. Arman, hayran sayfamıza özgün bir perspektif ve cıvıl cıvıl bir kişilik getiriyor. Bu projede onunla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Ayşe Arman’ın seyahatlerini ve deneyimlerini izlemek için www.facebook.com/HHonorsTurkiye sayfasını ziyaret edin. Hilton HHonors hakkında daha fazla bilgi almak ya da üye olmak için: www.HHonors.com

Hilton Worldwide’ın Türkiye’deki portföyünde halen, lüks Conrad İstanbul, full-service Adana HiltonSA, Ankara HiltonSA, Mersin HiltonSA, Hilton İstanbul, Hilton ParkSA İstanbul, Hilton İzmir, Hilton Kayseri, Hilton Dalaman Resort & Spa ve Hilton Bodrum Türkbükü Resort&Spa; full-service DoubleTree by Hilton Ankara – Kolej, DoubleTree by Hilton Avanos – Kapadokya, DoubleTree by Hilton Istanbul - Old Town, ve DoubleTree by Hilton Istanbul - Moda; ve servis odaklı Hilton Garden Inn Kütahya, Hilton Garden Inn Konya ve Hilton Garden Inn Şanlıurfa bulunuyor.

Hilton HHonors Hakkında

Hilton HHonors sık seyahat edenlerin hızlı bir şekilde en çok istedikleri ödülleri kazanabilecekleri, 28 milyon üyesi olan, saygın bir müşteri sadakat programıdır. Puan ve mil kazanılabilen ve 3.750’ü aşkın otelde kapasite kısıtlamalı satışa kapalı günleri olmayan tek müşteri sadakat programıdır. Üyeler aynı konaklama için hemen hemen tüm oda fiyatları için geçerli olmak üzere, katılımcı Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations otellerinde HHonors puanı ve havayolu mili kazanarak iki şekilde yararlanabiliyor. Ücretsiz konaklamalar için HHonors puanları kazanmanın yanı sıra, HHonors üyeleri alışveriş, tatil paketleri, ayrıcalıklı deneyim ödülleri ve daha birçok konuda da ödül kazanabiliyor. Ücretsiz HHonors üyeliği için www.HiltonHHonors.com bağlantısından çevrimiçi olarak başvurulabilir.

Hilton Worldwide hakkında

Hilton Worldwide, lüks ve tam hizmet veren otellerden tatil otellerine, uzun süreli konaklama süitlerinden orta sınıf otellere kadar uzanan ürün portföyü ile global konaklama sektörünün lider şirketidir. Hilton Worldwide, 93 yılı aşkın süredir iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere en kaliteli konaklama, hizmet, konfor ve değeri sunuyor. Şirket, tüm global markalarında, konuklarına ayrıcalıklı bir deneyim sunma geleneğine olan bağlılığını sürdürüyor. Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations da dahil olmak üzere, markalarımız 85 ülkede, toplam 615.000 odası bulunan 3.750’den fazla oteli kapsamakta. Şirket ayrıca dünya genelindeki Hilton HHonors® konuk ödüllendirme programını da yürütüyor. Şirket hakkında daha fazla bilgi için www.hiltonworldwide.com adresini ziyaret ediniz.