Hilton HHonors Tatile Kaçış Promosyonu Yüzde 40'a Varan İndirim Fırsatlarıyla Başladı

DoubleTree by Hilton Malatya

Hilton HHonors Tatile Kaçış promosyonu dünya çapında heyecan verici tatil yörelerindeki otellerde müthiş fiyat avantajları sunuyor.

Türkiye, (26 Haziran 2013) – Hilton Worldwide Otelleri'nin dünya çapındaki misafir ödül programı Hilton HHonors; Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya-Pasifik ve ABD'deki otellerinde %40'a varan indirimler sunan "Tatile Kaçış" promosyonuyla kaliteyi indirimle buluşturuyor. Tatilciler, İstanbul'dan Mardin'e, Londra'dan Dubai'ye kadar pek çok şehir ve tatil bölgesinde, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markalı otelleri seçebilecek.

Beş Otel Beş keşif

Hilton HHonors "Tatile Kaçış" promosyonu, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok heyecan verici destinasyon fırsatıyla tatile çıkmayı kolaylaştırmayı hedefliyor:

Hilton İstanbul

İstanbul'da merkezi bir konumda yer alan otel, şehrin iş ve eğlence merkezleri olan Taksim ve Nişantaşı'na yürüme mesafesinde ve Atatürk Havaalanı'na yalnızca 45 dakika uzaklıkta bulunuyor. Hilton İstanbul, boğaz manzaralı Bosphorus Terrace Restaurant, Lübnan restoranı Al Bushra, yenilenen konseptiyle Veranda Grill & Bar, Uzakdoğu mutfağı sunan Dragon, Lobby Lounge & Bar ve Pool Cafe ile her tercihe uygun yeme-içme alternatifini sunuyor. Ayrıca misafirler, tam donanımlı fitness merkezinde egzersiz yapabiliyor, açık veya kapalı havuzda yüzebiliyor veya muhteşem manzaralı bahçelerde dinlendirici bir yürüyüşe çıkabiliyor.

Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residences

Dubai'nin ünlü Jumeirah Kumsalı'nda yer alan ve Arap Körfezi'ne bakan Resort ve kardeş oteli Hilton Dubai Jumeirah Residences, 13 restoran, özel kumsal, altı terapi odasına sahip lüks bir spa, çocuk kulübü, manzaralı bahçeler de dahil pek çok üst düzey imkanlar sağlıyor. İş seyahatine çıkanlar, 24 saat açık iş merkezleri, dört toplantı odası ve muhteşem bir panoramaya sahip yönetici locası dahil pek çok üst düzey imkandan faydalanabiliyor.

London Hilton on Park Lane

London Hilton on Park Lane, popüler bir tatil destinasyonunda yer almanın yanı sıra, alışveriş, tiyatro imkanları ve Londra'nın sunduğu diğer fırsatlardan faydalanmak için de mükemmel bir konuma sahip. 2013 yılı boyunca 50. yıldönümünü kutlayacak olan otel, 28. katında yer alan büyüleyici, Michelin yıldızlı Galvin at Windows restoranına sahip olmanın da gururunu yaşıyor.

Hilton İzmir

Muhteşem bir İzmir manzarasına sahip olan Hilton İzmir, şehrin merkezinde, iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yalnızca 5 dakika, havaalanına da 25 dakika mesafede yer alıyor. Otel, Efes ve Meryem Ana'nın evi, Bergama antik şehirleri gibi tarihi bölgelere yapılacak günlük ziyaretler için ideal bir konumda. Aynı zamanda, Çeşme, Foça ve Kuşadası'na da otelden kolay erişim sağlanabiliyor. Otel, Level 9, Windows on the Bay Restaurant ve Bar ve The Lounge gibi bölümleriyle özel bir yeme-içme hizmeti sunuyor.

Hilton Garden Inn Mardin

"Diller ve Dinler şehri" ve Dünya Kültür Mirası Listesinde bulunan Mardin'de yer alan Hilton Garden Inn Mardin, Mezopotamya ovasına tepeden bakan bir konuma sahip. havaalanından 20 dakika mesafedeki Otel, konuklarına 157 standart ve 5 süit olmak üzere toplam 162 rahat ve modern odasıyla hizmet veriyor.

Hilton Worldwide Başkan Yardımcısı Jeff Diskin, "Hepimiz eskisinden daha çok çalışıyoruz ve bir mola vermeye her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Bir seyahat planı yapmak, insanlara odaklanabilecekleri olumlu bir nokta veriyor" diyor ve ekliyor: "Yıl sonuna kadar yalnızca 28 hafta sonunun kaldığı bu dönemde, Hilton HHonors Tatile Kaçış Programı, tüm dünyada seyahate çıkacaklara hayal ettikleri tatilin rezervasyonunu şimdi yaptırmaları için bir fırsat sağlıyor."

En çok İtalya'ya gitmek istiyoruz

Hilton Worldwide Hotels, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Tatile Kaçış Promosyonu'yla birlikte bir de anket gerçekleştirdi. Tatil trendlerini belirlemek amacıyla Türkiye'nin yedi bölgesinde, seyahat eden 18-55+ yaş arası 1000 kişiyle yapılan anket, Hilton adına ESOMAR (Avrupa Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği) üyesi OnePoll tarafından hayata geçirildi.

Anket sonuçlarına göre, Türk vatandaşlarının ziyaret etmeyi en çok istedikleri ülke İtalya(%36.8). İkinci sırayı İspanya (%32,70) alırken, üçüncü ABD (%29,7), dördüncü Fransa (%22,5) ve beşinci de de BAE oldu (%20,8). Şehirler karşılaştırıldığında ise, en popüler şehir olarak Paris (%42,7) görülürken, Roma ikinci (%41), Venedik üçüncü (%37,7), Londra dördüncü (%34,6) ve Dubai (%29,3) beşinci sırayı alıyor.Yurtiçindeki tatil yörelerinde de ilk sırayı İstanbul alıyor. Antalya ve İzmir de İstanbul'u takip ediyor.

Tüm şart ve koşulları detaylı incelemek veya rezervasyon yaptırmak için http://hilton.com.tr/tr/kampanyalar/tatilekacis adresi, Hilton HHonors üyesi olmak için de HHonors.com adresi ziyaret edilebiliyor.

Hilton Worldwide Hakkında

Hilton Worldwide, konaklama sektörünü lüks, full hizmet oteller ve resortlardan apart suitlere ve orta fiyat segmentindeki otellere kadar genişleten, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketidir. 94 yıl boyunca, Hilton Worldwide, iş adamlarına ve turistlere konaklama, hizmet, imkanlar ve değer anlamında hep en iyiyi sunmuştur. Şirket, tüm küresel markalarıyla olağanüstü konuk deneyimleri sunma geleneğini sürdürmeye kararlıdır. Şirketin markaları, 90 ülkede 650.000 odaya sahip, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil 3.900'den fazla otel ve devremülkten oluşmaktadır. Şirket ayrıca, dünya çapındaki konuk ödül programı olan Hilton Hhonors® programını yürütmektedir. Daha fazla bilgi için www.hiltonworldwide.comadresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide, www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide adreslerinden iletişim kurun.

Hilton HHonors Hakkında

Hilton Worldwide'ın 10 otel markasını kapsayan ödüllü konuk sadakati programı Hilton HHonors, 34 milyon üyesine diğer tüm konuk sadakati programlarından daha fazla puan kazanma ve harcama imkanı sunarak, 90 ülkede 3.900'den fazla otelde paylaşılmaya değer deneyimler yaratma olanağı tanımaktadır. HHonors üyeleri, puanlarını artık en lüks süitler dahil olmak üzere dört oda ödülü olan Premium Oda Ödülleri, Oda Yükseltme Ödülleri, Puan ve Para Ödülleri ve Standart Oda Ödüllerinin herhangi birini kullanarak her odada, her yerde ve herhangi bir anda kullanabiliyor. Buna ek olarak, HHonors üyeleri puanlarını benzersiz deneyim ödülleri, ürünler ve tatil paketleri satın almak, hayır işlerine katkıda bulunmak ve daha fazlası için de kullanabiliyor. HHonors ayrıca programa katılan Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels& Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil olmak üzere dünya çapındaki tesislerde aynı konaklama için "Son Geçerlilik Tarihi Olmayan" ödüller ve "Puan ve Mil" sunan tek konuk sadakati programı. HHonors'a üyelik ücretsiz ve seyahat edenler programa www.HiltonHHonors.com, www.hhonors.com/shopping adreslerinden üye olabilir veya news.hiltonhhonors.com adresi üzerinden Hilton HHonors ile bağlantı kurabilirler. Üyeler ayrıca artık iPhone için yeni oluşturulan Hilton HHonors mobil aplikasyonu aracılığıyla rezervasyon yaptırabilir, hesaplarını yönetebilir ve özel fırsatlardan faydalanabilir.