Hilton Worldwide Otelleri'ndeki Toplantı ve Organizasyonlara %20'ye Varan Erken Rezervasyon İndirimi

DoubleTree by Hilton Malatya

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki Otellere 31 Ağustos'a Kadar Erken Rezervasyon Yaptıranlar, Hilton Worldwide'ın 300'den Fazla Otelindeki İndirimlerden Faydalanabilecek.

İstanbul, Türkiye – 02 Temmuz 2013 – Hilton Worldwide Otelleri, toplantı ve organizasyonlar için 31 Ağustos'a kadar, 'Erken Rezervasyon' yaptıranlara büyük indirimlerden faydalanma fırsatı sunuyor.

2013 ve 2014'te düzenleyecekleri toplantı ve organizasyonlar için erken rezervasyon yaptıranları, dünyanın pek çok ülkesinde geçerli olmak üzere; bu yıl için %10, 2014'te ise %20 indirim avantajları bekliyor.

Firmalar, 25 ve daha fazla katılımcıdan oluşacak her türlü etkinlik için, seçtikleri otelde "(Get In Early)-Erkenden Yerinizi Alın" kampanyasının indirimli fiyatlarından yararlanabilecek.

Etkinlikler için Profesyonel ve Güleryüzlü Ekip

Hilton İstanbul, Hilton İzmir ve Hilton Prague, toplantı ve organizasyonların en başarılı şekilde gerçekleşmesi için gelişmiş altyapılara sahip. Her üç tesis de, başarılı ses ve görüntü teknolojilerini bünyelerinde barındırıyor. Bunun yanı sıra otellerde, hem müşterilerin hem de konukların unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için etkinlikleri yönetecek ve destekleyecek profesyonel ve güleryüzlü ekipler yer alıyor.

Hilton Worldwide'ın toplantı ve organizasyon hizmetleri alanındaki büyük başarısı, Hilton İstanbul'un, 2012 yılının 4'üncü çeyreğinde, tüm Hilton Otelleri içinde kazandığı Mükemmel 100 Ödülü ile vurgulandı.

Hilton İstanbul merkezi konumunun verdiği imkanları ve başarılarla dolu tarihçesinin getirdiği kaliteli hizmet anlayışını toplantı ve etkinlikler alanında da misafirlerine yansıtıyor. Türkiye'nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli olan Hilton İstanbul; Taksim, Nişantaşı gibi şehrin önemli merkezlerine yakınlığı, Kongre Vadisi, Boğaz gibi önemli aktivite noktalarına ulaşım kolaylığı ile öne çıkıyor. Otel, 27 toplantı odasıyla her türlü etkinliğe uygun bir mekan alternatifi sunabiliyor. Bu odaların en büyüğü de 1,965 metrekarelik bir yüzölçümüne sahip. Hilton İstanbul sadece mekanlarında sunduğu servislerle değil, Business Center, Concierge hizmeti, hızlı internet altyapısı gibi hizmetlerle de etkinliklerin mükemmel geçmesini destekliyor.

Hilton İzmir, şehrin tam kalbinde bulunan konumu, İzmir Uluslararası Fuar Alanı'na, alışveriş ve iş merkezleri ile denize yakın konumuyla toplantı ve etkinlikleriniz için en doğru tercih oluyor. Mükemmel deniz manzarası, 16 toplantı odası, kolonsuz ve üçe bölünebilen geniş balo salonu, Business Center ve toplantı hizmetleri ile Hilton İzmir toplantı ve etkinlikleri unutulmaz deneyimlere dönüştürüyor.

Hilton Prague, şehrin iş merkezi ile kartpostallara layık görüntüler sunan Eski Şehir arasında konumlanıyor. Beş yıl boyunce üst üste "Çek Cumhuriyeti'nin En İyi Oteli" seçilen Hilton Prague, 37 toplantı odası, Kongre ve Büyük Balo Salonları ile toplantı ve etkinlik uzmanlarının beğenisini kazanıyor. Hilton Prague, yüksek hızlı internet servisi, Sağlık Kulübü ve özel Lounge hizmetleriyle etkinliklere mükemmellik katıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye www.hiltonworldwide.com/erkenyeralin adresinden ulaşabilirsiniz.

Hilton Worldwide Hakkında

Hilton Worldwide, konaklama sektörünü lüks, üst sınıf oteller ve resortlardan apart süitlere ve orta fiyat segmentindeki otellere kadar genişleten, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketidir. 94 yıl boyunca, Hilton Worldwide, iş adamlarına ve turistlere konaklama, hizmet, imkanlar ve değer anlamında hep en iyiyi sunmuştur. Şirket, tüm küresel markalarıyla olağanüstü konuk deneyimleri sunma geleneğini sürdürmeye kararlıdır. Şirketin markaları, 90 ülkede 650.000 odaya sahip, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil 3.900'den fazla otel ve devremülkten oluşmaktadır. Şirket ayrıca, dünya çapındaki konuk ödül programı olan Hilton HHonors® programını yürütmektedir. Daha fazla bilgi için www.hiltonworldwide.comadresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide, www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide adreslerinden iletişim kurun.