Hilton Worldwide "Wish You Were Here" (Burada Olmak İster Miydiniz?)...

DoubleTree by Hilton Malatya

Hilton Worldwide iki yıl boyunca erken rezervasyonda %20 indirimin yanı sıra 1 milyon Hilton HHonors puanı kazanma şansı sunuyor.

İstanbul, Türkiye - 8 Mart 2013 – Hilton Worldwide, İngiltere, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da kampanyaya katılan Hilton Worldwide tesislerinde gerçekleştirilecek toplantı ve organizasyonlarda indirimli rezervasyon fiyatları ve 1 milyon Hilton HHonors puanı kazanma şansı sunan Wish You Were Here (Burada Olmak İster Miydiniz?) promosyonunu duyurdu.

Hilton Worldwide 93 yıllık deneyimiyle, organizatörlerin başarılı olmak için nelere ihtiyaç duyduğunu biliyor ve daha fazla esneklik, seçenek ve tasarruf sağlıyor. Wish You Were Here (Burada Olmak İster Miydiniz?) programına katılan otellerde, 2013 ve 2014'te gerçekleştirilecek toplantı ve organizasyonlar için 31 Mayıs 2013 tarihinden önce yapılan rezervasyonlarda toplam tutar üzerinden %20 indirim uygulanacak. İndirime ek olarak, promosyon dönemi boyunca doğrudan 500 oda/gece veya daha fazlası için rezervasyon yaptıran organizatörler 10 günlük lüks bir tatil veya 20 haftasonu tatili için yeterli olacak bir milyon HHonors puanı kazanacak.

Aynı zamanda promosyon dönemi boyunca programa katılan otellerde 500 oda/gece veya daha fazlası için rezervasyon yaptıran tüm üçüncü parti organizatörler de her 500 odalık rezervasyon için 100.000 puan kazanacak. Puanlarla Hilton HHonors Alışveriş Merkezinden saat, mücevher, elektronik ve daha birçok ürün alınabilecek.

Hilton Worldwide'ın 10 otel markasını kapsayan ödüllü konuk sadakat programı Hilton HHonors, üyelerine diğer tüm programlardan daha fazla puan kazanma imkanı sunarak, 90 ülkede 3.900'den fazla otelde paylaşmaya değer deneyimler yaratılmasını sağlıyor.

Hilton Worldwide markaları olan, "Waldorf Astoria Hotels & Resorts", "Conrad Hotels & Resorts", "Hilton Hotels & Resorts", "DoubleTree by Hilton", "Hilton Garden Inn" ve "Hampton by Hilton"larda geçerli promosyondan faydalanmak isteyen organizatörlerin rezervasyonlarını 31 Mayıs 2013 tarihinden önce yaptırmaları ve organizasyonu 31 Aralık 2014'ten önce gerçekleştirmeleri yeterli olacak. Kampanya için gerekli Oda/gece sayısı tek bir organizasyon veya birden fazla tesiste birden fazla organizasyonla karşılanabilir.

Hilton Worldwide Hakkında

Hilton Worldwide, lüks tam pansiyon oteller ve tatil köylerinden uzun süreli kalınan suitler ve ortalama ücrete sahip otellere kadar konaklama sektörünü kapsayan lider küresel bir otelcilik şirketidir. Hilton Worldwide 93 yıldır iş ve eğlence seyahatlerine en iyi şekilde konaklama, hizmet, rahatlık ve değer sunmaktadır. Şirket küresel markaları aracılığıyla sıra dışı konuk deneyimleri sunma geleneğini sürdürmeye kendini adamıştır Markaları, 90 ülkede 650.000 oda ile 3.900'den fazla otel ve devre mülkten oluşmaktadır ve Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations olmak üzere birçok oteli içermektedir. Şirket ayrıca, dünya standartlarındaki bir konuk ödül programı olan Hilton HHonors® programını da yönetmektedir. Daha fazla bilgi içinwww.hiltonworldwide.com 'ı ziyaret edebilir ya da www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide, www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide'ı ziyaret edebilirsiniz.

Hilton HHonors Hakkında

Hilton Worldwide'ın 10 otel markasını kapsayan ödüllü konuk sadakati programı Hilton HHonors, 34 milyon üyesine diğer tüm konuk sadakati programlarından daha fazla puan kazanma ve harcama imkanı sunarak, 90 ülkede 3.900'den fazla otelde paylaşılmaya değer deneyimler yaratma olanağı tanımaktadır. HHonors üyeleri, puanlarını artık en lüks süitler dahil olmak üzere dört oda ödülü olan Premium Oda Ödülleri, Oda Yükseltme Ödülleri, Puan ve Para Ödülleri ve Standart Oda Ödüllerinin herhangi birini kullanarak her odada, her yerde ve herhangi bir anda kullanabiliyor. Buna ek olarak, HHonors üyeleri puanlarını benzersiz deneyim ödülleri, ürünler ve tatil paketleri satın almak, hayır işlerine katkıda bulunmak ve daha fazlası için de kullanabiliyor. HHonors ayrıca programa katılan Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels& Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil olmak üzere dünya çapındaki tesislerde aynı konaklama için "Son Geçerlilik Tarihi Olmayan" ödüller ve "Puan ve Mil" sunan tek konuk sadakati programı. HHonors'a üyelik ücretsiz ve seyahat edenler programa www.HiltonHHonors.com, www.hhonors.com/shopping adreslerinden üye olabilir veya news.hiltonhhonors.com adresi üzerinden Hilton HHonors ile bağlantı kurabilirler.