Hilton Yaz İndirimi 2019

Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. Teklif, BAE'deki katılımcı oteller için 7 Mayıs 2019 ve 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki diğer tüm katılımcı oteller için 15 Mayıs 2019 ve 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında rezerve edilen hafta sonu konaklamaları için geçerlidir. Konaklamalar, BAE'deki katılımcı oteller için 9 Mayıs 2019 ve 6 Ocak 2020 tarihleri arasında ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki diğer tüm katılımcı oteller için 17 Mayıs 2019 ve 6 Ocak 2020 tarihleri arasındaki hafta sonlarında tamamlanmalıdır. Bu teklif çerçevesinde “hafta sonu” Cuma, Cumartesi ve/veya Pazar geceleri olarak tanımlanmıştır; Orta Doğu (Türkiye, Lübnan, Fas, Afrika hariç) için hafta sonu Perşembe, Cuma ve/veya Cumartesi geceleridir. BAE'deki katılımcı oteller için varış tarihinden en az 1 gün önce ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki diğer tüm katılımcı oteller için varış tarihinden 3 gün önce rezervasyon yaptırılmalıdır. Bu süre değişiklik gösterebilir ve kampanya süresince belirli noktalarda kısaltılabilir.

Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Rezerve edilen şekilde tüm konaklama için belirtilen toplam miktar, kredi kartınızdan hemen çekilecektir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. Ücretler diğer konaklama, hizmet ya da alışverişler için geçerli değildir. Rezervasyon değiştirilemez. Planlanan giriş tarihinde otele gelemezseniz rezervasyonunuz iptal edilir ve ödeme iadesi veya kredi alamazsınız. İlan edilen fiyatlar, destinasyonlar için mevcut en düşük fiyatlar olup belirli tesisler kast edilmemiştir.

Satışa kapalı tarihler söz konusu olabilir ve otelden otele farklılık gösterebilir. Teklif burada belirtilen teklif ayrıntılarına ve ilgili otelin rezervasyon hüküm ve koşullarına tabidir. Belirtilen fiyatlar iki yetişkinin paylaştığı bir oda başına gecelik fiyatlardır. Aksi belirtilmediği takdirde, vergiler ücretlere dâhildir fakat bahşiş ve tali masraflar dâhil değildir. Teklif diğer promosyon, paket, önceden görüşülmüş/belirlenmiş fiyat planları veya bonus teklifleri ile birleştirilemez ve grup rezervasyonları için geçerli değildir. Hilton Minibreaks’in çocuklar için yarı fiyatına 2. oda teklifi bu promosyon ile birleştirilemez.

Kampanyaya katılan Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad® Hotels & Resorts, LXR Hotels & Resorts™, DoubleTree by Hilton™, Hilton Hotels & Resorts®, Curio, a collection by Hilton, Hilton Garden Inn™ ve Canopy by Hilton™ otelleri hafta sonu konaklamaları için En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatları üzerinden %25’e varan indirim (otelden otele farklılık göstermektedir) sunmaktadır. Kampanyaya katılan Hampton by Hilton™ otellerinde hafta sonu konaklamaları için En Uygun Fiyat üzerinden %10 indirim uygulanır. Bazı katılımcı oteller promosyon dönemi içinde hafta ortası otele varış tarihlerinde kontenjan sunabilir. Bazı oteller sadece premium oda kategorilerinde (yani Executive veya Deluxe odalar için) indirim sunabilir ve ilan edilen fiyatlar premium oda kategorileri için olabilir. Bazı katılımcı oteller En Uygun Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı Fiyatı (veya yarım pansiyon fiyatı) üzerinden indirim sunabilir. Gerçek indirim oranı otelin uyguladığı En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) üzerindendir; En Uygun (Esnek) Fiyat, satın alma zamanına göre değişen, kısıtlamaya ve şartlara tabi olmayan, indirimli fiyatları içermeyen özel bir fiyat türüdür.  

Katılımcı oteller için Yaz İndirimine özel Hilton Honors üye fiyatları yukarıda açıklandığı gibi hafta sonu konaklamaları için En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %5, yani %30’a varan indirim içerir. İndirime hak kazanabilmek için rezervasyon sırasında kayıtlı bir Hilton Honors™ üyesi olmanız ve rezervasyonun doğrudan Hilton kanalları (Hilton.com veya Honors.com) ya da Hilton Rezervasyon çağrı merkezi (HRCC) aracılığıyla yapılması gereklidir. Rezervasyon yaptırmadan önce Honors.com'dan kaydolun.

İlanlarda yer alan kur dönüştürmeleri sadece karşılaştırma amaçlıdır. Rezervasyonlar otelin bulunduğu ülke için belirtilen para birimi üzerinden yapılacaktır. Her kur çevirisinde kullanılan döviz kurları, bağımsız bir sorgulama veya doğrulama olmaksızın farklı kamu kaynaklarından alınan kur bilgilerine dayanmaktadır ve sadece örnek olarak kullanılmalıdır. Hilton fiyatların bir kurdan diğerine çevrildiği örneklerin doğruluğunu ispat etmez ve edemez. Rezervasyon yaptırılan fiyatlar, rezervasyon tarihinde indirim uygulanmış En Uygun Fiyatlar olacaktır. Promosyon süresi sona erdiğinde En Uygun Fiyatlar dalgalanma gösterebilir ve başka promosyon indirimleri sunulabilir. İndirim döneminin ardından daha düşük bir fiyat sunulması durumunda rezervasyon yaptırılan fiyattan geri ödeme yapılmaz.

Hilton Honors™ üyeliği, Points & Miles™ kazanımı ve puanların kullanımı ile ilgili hususlar Honors Hüküm ve Koşulları'na tabidir.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir.