Hüküm ve Koşullar

Bu kampanya otellerin doluluk durumuna, teklifle ilgili olarak burada belirtilen ayrıntılara ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Hilton Portfolio bünyesinde yer alan katılımcı resort ve otellerin rezervasyonla ilgili hüküm ve koşullarına bağlıdır. Kampanyadan yararlanmak için yedi (7) gün önceden rezervasyon yaptırılması ve birbirini izleyen en az üç (3) gece konaklama yapılması gerekmektedir. Konaklama süresiyle ilgili ek şartlar kampanyaya katılan otele göre farklılık gösterebilir.

Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Rezerve edilen şekilde tüm konaklama için belirtilen toplam miktar, kredi kartınızdan hemen çekilecektir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. Ücretler diğer konaklama, hizmet ya da alışverişler için geçerli değildir. Rezervasyon değiştirilemez. Planlanan giriş tarihinde otele gelemezseniz rezervasyonunuz iptal edilir ve ödeme iadesi veya kredi alamazsınız. Uygun olduğunda Stay Longer and Save fiyatları, konaklama süresi için otelin uyguladığı Esnek Fiyat üzerinden indirim uygular. İndirim, rezervasyon yaptırılan katılımcı otele göre farklılık gösterebilir.

Hilton Honors Stay Longer and Save fiyatlarında %25'e varan indirim uygulanır. Hilton Honors Stay Longer and Save fiyatları sadece Hilton Honors programı üyesi olan ve şartları karşılayan müşteriler içindir; fiyat bilgisini lütfen rezervasyon sırasında isteyin. İndirimler, doğrudan Hilton üzerinden yapılan ve konaklama süresiyle ilgili şartları yerine getiren rezervasyonlara özeldir. Stay Longer and Save kapsamında Hilton Honors üyesi olmayanlar için geçerli ücretlerde ve genel ücretlerde %23'e varan bir indirim uygulanır. Tesisten erken ayrılma durumunda indirimli fiyat hakkı yitirilir ve konaklama yapılan geceler için fiyat indirimi uygulanmaz. Kazanılan indirim hakkı aktarılamaz ve hak kazanıldığı konaklama sırasında kullanılmalıdır.

Bazı tesislerde Esnek Fiyat, satış için En Uygun Fiyat olarak tanımlanabilir ancak satın alma zamanına bağlı olarak değişiklik gösteren, kısıtlamaya veya belli şartlara tabi olmayan ve indirimli fiyatları içermeyen belirli bir ücret türü anlamına gelir. Kampanyaya katılan oteller ek bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda katılım durumunu askıya alabilir. Aksi belirtilmedikçe, ilan edilen ücretler tek/iki kişilik odalar içindir ve vergiler, arızi ücretler ve bahşişleri kapsamaz. Satışa kapalı tarihler, erken ayrılma ücretleri, depozito ve iptal kısıtlamaları geçerli olabilir ve otelden otele değişiklik gösterebilir. Bu teklif başka seçme promosyonlarla, teklif veya indirimlerle birleştirilemez ve mevcut rezervasyonlar veya gruplar için geçerli değildir. Hilton Honors™ üyeliği, Points kazanımı ve kullanımı ile ilgili hususlar, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'na tabidir.