Reklam ve tanıtımlarda ilan edilen fiyatlar, kampanyaya katılan otellerde 29 Mayıs 2019 tarihine kadar sunulan en düşük fiyatlardır.

*İlan edilen fiyat kontenjanlarla sınırlıdır. Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. 30 Ekim 2018 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında rezervasyon yaptırın. Konaklamalar, aksi belirtilmediği takdirde, 2 Kasım 2018 - 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında hafta sonları gerçekleştirilmelidir. Bu teklif için rezervasyon ve konaklama tarihleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. İndirimler En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı üzerinden %15’e kadar olup otele göre farklılık göstermektedir. Katılımcı oteller için Kış İndirimine özel Hilton Honors üye fiyatları yukarıda açıklandığı gibi En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %10, yani %25’e varan indirim içerir. Gerçek indirim oranı otelin uyguladığı En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) üzerindendir; En Uygun (Esnek) Fiyat, satın alma zamanına göre değişen, kısıtlamaya ve şartlara tabi olmayan, indirimli fiyatları içermeyen özel bir fiyat türüdür. Satışa kapalı başka tarihler söz konusu olabilir. Ek sınırlamalar olabilir. Kur dönüştürmeleri sadece yol gösterici olması amacıyla verilmiştir. Rezervasyon yaptırmadan önce ve Hilton Honors üyelerine yönelik ek indirimlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın. Hüküm ve koşulların tam metnini görmek için buraya tıklayın.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir. Hüküm ve Koşullar uygulanır.

*Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.