Kış Kampanyası Hükümleri

EMEA Kış İndirimi Hüküm ve Koşullar - uzun

*Reklam ve tanıtımlarda ilan edilen fiyatlar, kampanyaya katılan otellerde 11 Şubat 2018 tarihine kadar hafta sonu konaklamaları için sunulan en düşük fiyatlardır.

Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. Teklif, aşağıda belirtilen durumlar hariç olmak üzere, 7 Kasım 2017 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında rezervasyonu yapılan ve 28 Aralık 2017 – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında hafta sonlarında gerçekleştirilen konaklamalar için geçerlidir. 11 Şubat 2018 tarihinden sonra promosyon tarifeleri geçerli olabilir, lütfen rezervasyon sırasında göz önünde bulundurun. Bu teklif kapsamında “hafta sonu”, Cuma, Cumartesi ve/veya Pazar geceleri olarak, Orta Doğu içinse (Türkiye, Lübnan, Fas, Afrika hariç) Perşembe, Cuma ve/veya Cumartesi geceleri olarak tanımlanmaktadır. Varış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yaptırılmalıdır.

Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Rezerve edilen şekilde tüm konaklama için belirtilen toplam miktar, kredi kartınızdan hemen çekilecektir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. Ücretler; diğer konaklama, hizmet ya da alışverişler için geçerli değildir. Rezervasyon değiştirilemez. Planlanan giriş tarihinde otele gelemezseniz, rezervasyonunuz iptal edilir ve ödeme iadesi veya kredi alamazsınız. İlan edilen fiyatlar, destinasyonlar için mevcut en düşük fiyatlar olup, belirli tesisler kast edilmemiştir.

Satışa kapalı tarihler söz konusu olabilir ve otelden otele farklılık gösterebilir. Teklif, burada belirtilen teklif ayrıntılarına ve ilgili otelin rezervasyon hüküm ve koşullarına tabidir. Belirtilen fiyatlar, iki yetişkinin paylaştığı bir oda için gecelik fiyatlardır. Aksi belirtilmediği takdirde, vergiler ücretlere dâhildir fakat bahşiş ve tali masraflar dâhil değildir. Teklif; diğer promosyon, paket, önceden belirlenmiş fiyat planları veya bonus teklifleri ile birleştirilemez ve grup rezervasyonları için geçerli değildir. Hilton Minibreaks’in çocuklar için yarı fiyatına 2. oda teklifi bu promosyon ile birleştirilemez.

Kampanyaya katılan Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad® Hotels & Resorts, Canopy by Hilton™, DoubleTree by Hilton™, Hilton Hotels & Resorts®, Curio, a collection by Hilton ve Hilton Garden Inn™ otelleri En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı fiyatları üzerinden %20’ye varan indirim (otelden otele farklılık göstermektedir) sunmaktadır. Katılımcı Hampton by Hilton™ tesisleri En Uygun Fiyat üzerinden %10 indirim sunmaktadır. Avrupa’da bazı katılımcı oteller 9 Aralık 2017 – 9 Ocak 2018 tarihleri arasında hafta içi otele varış tarihleri için kontenjan sunabilir. Bazı oteller sadece premium oda kategorilerinde (yani, Executive veya Deluxe odalar) indirim sunabilir ve ilan edilen fiyatlar premium oda kategorileri için olabilir. Bazı katılımcı oteller, En Uygun Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı Fiyatı (veya yarım pansiyon fiyatı) üzerinden indirim sunabilir. Gerçek indirim oranı otelin uyguladığı En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) üzerindendir; En Uygun (Esnek) Fiyat, satın alma zamanına göre değişen, kısıtlamaya ve şartlara tabi olmayan özel bir fiyat türüdür ve indirimli fiyatları içermez.

Katılımcı oteller için Kış İndirimine özel Hilton Honors üye fiyatları, yukarıda açıklandığı gibi En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %5, yani %25’e varan indirim içerir. İndirime hak kazanabilmek için rezervasyon sırasında kayıtlı bir Hilton Honors™ üyesi olmanız ve rezervasyonun doğrudan Hilton kanalları (Hilton.com veya Honors.com) ya da Hilton Rezervasyon çağrı merkezi (HRCC) aracılığıyla yapılması gereklidir. Rezervasyon yaptırmadan önce Honors.com'dan kaydolun.

İlanlarda yer alan kur dönüştürmeleri sadece karşılaştırma amaçlıdır. Rezervasyonlar, otelin bulunduğu ülke için belirtilen para birimi üzerinden yapılacaktır. Her kur çevirisinde kullanılan döviz kurları, bağımsız bir sorgulama veya doğrulama olmaksızın farklı kamu kaynaklarından alınan kur bilgilerine dayanmaktadır ve sadece örnek olarak kullanılmalıdır. Hilton, fiyatların bir kurdan diğerine çevrildiği örneklerin doğruluğunu ispat etmez ve edemez.

Hilton Honors™ üyeliği, Points & Miles™ kazanımı ve puanların kullanımı ile ilgili hususlar, Honors Hüküm ve Koşullarına tabidir.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir.

Ücretsiz Wi-Fi için Hüküm ve Koşullar

Doğrudan rezervasyon yaptıran Hilton Honors üyeleri tüm Hilton, DoubleTree, Embassy, Waldorf, Conrad, Curio ve Canopy otellerinde ücretsiz standart Wi-Fi hizmetinden yararlanırlar. Ücretsiz standart Wi-Fi, Hampton, Hilton Garden Inn, Homewood Suites ve Home 2 Suites otellerinde rezervasyonlu tüm konaklamalar için geçerlidir. Premium Wi-Fi hizmeti, bazı tesislerde ücret karşılığında mevcuttur (Diamond üyeler hariç). Toplantı mekânlarında veya resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.

Ücretsiz Wi-Fi Sorumluluk Reddi

Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.

KISALTILMIŞ HÜKÜM VE KOŞULLAR – Online

*Reklam ve tanıtımlarda ilan edilen fiyatlar, kampanyaya katılan otellerde 11 Şubat 2018 tarihine kadar hafta sonu konaklamaları için sunulan en düşük fiyatlardır.

*İlan edilen fiyat kontenjanlarla sınırlıdır. Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. 7 Kasım 2017 ila 31 Ocak 2018 tarihleri arasında konaklama rezervasyonu yaptırılmalı ve aksi belirtilmediği takdirde konaklamalar 28 Aralık 2017 ila 11 Şubat 2018 tarihleri arasında hafta sonları tamamlanmalıdır. 11 Şubat 2018 tarihinden sonra promosyon tarifeleri geçerli olabilir, lütfen rezervasyon sırasında göz önünde bulundurun. Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. İndirimler En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı üzerinden %20’ye kadar olup otele göre farklılık göstermektedir. Katılımcı oteller için Kış İndirimine özel Hilton Honors üye fiyatları yukarıda açıklandığı gibi En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %5, yani %25’e varan indirim içerir. Gerçek indirim oranı otelin uyguladığı En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) üzerindendir; En Uygun (Esnek) Fiyat, satın alma zamanına göre değişen, kısıtlamaya ve şartlara tabi olmayan özel bir fiyat türüdür ve indirimli fiyatları içermez. Satışa kapalı başka tarihler söz konusu olabilir. Ek sınırlamalar olabilir. Kur dönüştürmeleri sadece yol gösterici olması amacıyla verilmiştir. Rezervasyon yaptırmadan önce ve Hilton Honors üyelerine yönelik ek indirimlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın. Hüküm ve koşulların tam metnini görmek için buraya tıklayın.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir. Hüküm ve Koşullar uygulanır.

*Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.

KISALTILMIŞ KÜRESEL ÖLÇEKLİ HÜKÜM VE KOŞULLAR – Basılı

*Reklam ve tanıtımlarda ilan edilen fiyatlar, kampanyaya katılan otellerde 11 Şubat 2018 tarihine kadar hafta sonu konaklamaları için sunulan en düşük fiyatlardır.

*İlan edilen fiyat kontenjanlarla sınırlıdır. Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. 7 Kasım 2017 ila 31 Ocak 2018 tarihleri arasında konaklama rezervasyonu yaptırılmalı ve aksi belirtilmediği takdirde konaklamalar 28 Aralık 2017 ila 11 Şubat 2018 tarihleri arasında hafta sonları tamamlanmalıdır. 11 Şubat 2018 tarihinden sonra promosyon tarifeleri geçerli olabilir, lütfen rezervasyon sırasında göz önünde bulundurun. Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. İndirimler En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı üzerinden %20’ye kadar olup otele göre farklılık göstermektedir. Katılımcı oteller için Kış İndirimine özel Hilton Honors üye fiyatları yukarıda açıklandığı gibi En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı (yukarıda belirtilmiştir) üzerinden ilave %5, yani %25’e varan indirim içerir. En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) satın alma zamanına bağlı olarak değişkenlik gösteren, kısıtlama ve şartlara tabi olmayan özel bir fiyat türüdür ve indirimli fiyatları içermez. Satışa kapalı başka tarihler söz konusu olabilir. Ek sınırlamalar olabilir. Kur dönüştürmeleri sadece yol gösterici olması amacıyla verilmiştir. Rezervasyondan önce ve Hilton Honors üyelerine yönelik ek indirimler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen www.hiltonweekends.co.uk/sale/terms adresini ziyaret ederek hüküm ve koşulların tam metnine göz atın.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir. Hüküm ve Koşullar uygulanır.

*Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.