Fiyat garantisi
-
'den başlayan fiyatlarla
7
OCAK
SALI
8
OCAK
ÇARŞ
1 Oda, 1 Yetişkin
Otel Detayları
Oda 1
1
0
Oda Ekle
Kaydet

Yeme - İçme

Ankara HiltonSA’da yemek seçenekleri siz misafirlerimiz göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Güne doyurucu bir kahvaltı veya besleyici hafif seçeneklerle başlayabilir, yalnızca taze ürünler kullanılarak hazırlanan yenilikçi lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Greenhouse Restaurant’ta özellikle somon trio ve yoğurtlu kebap ile yöresel ve uluslararası lezzetlerin bir karışımını bulabilirsiniz. Lotus Bar&Lobby Lounge’da bir fincan kahve veya yerli ve yabancı favorilerle rahatlayabilirsiniz. İş brunchlarından yemek öncesi içkilerine kadar tüm seçenekler Ankara HiltonSA’da sizin için özel hazırlanıyor.

Lotus Bar Ve Lobby Lounge
LOTUS BAR VE LOBBY LOUNGE

Şık ve özgün ambiyansa sahip sıcak bir ortam sunan Lotus Bar ve Lobby Lounge’da rahatlayabilirsiniz. Türk kahvenizi yudumlarken böreklerin tadına bakabilir, taze meyve sularından içebilir veya lounge menüsündeki lezzetli kokteyllerden birini seçebilirsiniz. Canlı piyanoyu dinleyebilir veya geniş ekran televizyonda günün haber ve spor bültenlerini izleyebilirsiniz.

Greenhouse Restaurant
GREENHOUSE RESTAURANT

Modern Greenhouse Restaurant’ta lezzetli açık büfe kahvaltı, öğle veya akşam iş yemeklerinin tadına varabilirsiniz. Kendine özgü ve mevsimsel Türk ve uluslararası spesiyaller ile Türkiye’nin zengin mutfak mirasını yaratıcı ve trendi dokunuşlarla yansıtıldığına tanık olabilirsiniz.