ACELE EDİN!

Yaz İndirimi

3 EYLÜL'DE SONA ERİYOR

Reklam ve tanıtımlarda ilan edilen fiyatlar, kampanyaya katılan otellerde 28 Nisan 2019 tarihine kadar sunulan en düşük fiyatlardır.

*İlan edilen fiyat kontenjanlarla sınırlıdır. Teklif Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Hilton markalar portföyünde bulunan katılımcı otellerin doluluk durumuna bağlıdır. Konaklamaların aşağıda belirtilen durumlar hariç olmak üzere 5 Haziran 2018 – 3 Eylül 2018 tarihleri arasında rezervasyonlarının yaptırılması ve 8 Haziran 2018 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hafta sonu tanımı destinasyona göre değişir. Rezervasyon sırasında tüm tutarın peşin ödenmesi gerekmektedir. Alınan ücretler geri ödenmez; Hilton ile sözleşmeniz Alman yasalarına tabi ise, iptal durumunda, alınan ücretler üzerinden %10 geri ödeme yapılır. Ancak bu durumda, Hilton'un hiç zarara uğramadığını veya zarar miktarının çok daha az olduğunu kanıtlama imkânınız bulunmaktadır. İndirimler, %10'a varan indirim uygulayan Hampton by Hilton™ otelleri hariç, En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı üzerinden en fazla %15 oranında uygulanır ve tesisten tesise değişir. Yaz İndirimi Hilton Honors üye fiyatlarına, hafta sonu konaklamaları için (yukarıda belirtilmiştir) En Uygun Fiyat ve En Uygun Oda ve Kahvaltı Fiyatı üzerinden ilave %10 indirim uygulanır; yani bu, ilave indirimin %5 olduğu Hampton by Hilton™ tesisleri hariç, yukarıda belirtilen katılımcı oteller için %25'e varan indirim demektir. Bazı katılımcı oteller hafta ortası tesise varış tarihlerinde kontenjan sunabilir, fakat Hilton Honors indirimi belirli destinasyonlarda (Avrupa, Güney Afrika, Türkiye, Tanzanya ve Cezayir) %5'e düşer. Gerçek indirim oranı otelin uyguladığı En Uygun (Esnek) Fiyat (“BAR”) üzerindendir; En Uygun (Esnek) Fiyat, satın alma zamanına göre değişen, kısıtlamaya ve şartlara tabi olmayan, indirimli fiyatları içermeyen özel bir fiyat türüdür. Satışa kapalı başka tarihler söz konusu olabilir. Ek sınırlamalar olabilir. Kur dönüştürmeleri sadece yol gösterici olması amacıyla verilmiştir. Rezervasyon yaptırmadan önce ve Hilton Honors üyelerine yönelik ek indirimlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın. Hüküm ve koşulların tam metnini görmek için buraya tıklayın.

İndirim Garantisi veya en düşük fiyat teklifi sadece Hilton Honors üyeleri için geçerlidir. Hüküm ve Koşullar uygulanır.

*Standart Wi-Fi ücretsizdir. Premium (mevcutsa) ücrete tabidir. Resort hizmeti veren otellerde ücretsiz değildir.